רי/מקס מומנטום ממוקם ברחוב 4 אהליאב, ירושלים הוא אחד מכ -100 משרדי הזכיינות של רי/מקס ישראל. למשרד שלנו מוניטין של שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות ואתיקה הקשורים עם המותג רי/מקס ברחבי העולם.

ברי/מקס מומנטום אנו מתייחסים לכל נכס בנפרד, יצירת תוכנית שיווק ייחודית עם דגש על כלים דיגיטליים ורשתות חברתיות. אנו משקיעים רבות בפרסום ובטכנולוגיה, אתרי אינטרנט שונים,
עיצוב גרפי אשר נותן לנו יתרונות רבים בשוק הנדל"ן של היום.

שירות הלקוחות הוא בעדיפות הגבוהה ביותר שלנו וכל הסוכנים שלנו הם בעלי רישיון מוסמך ומוסמכים על ידי משרד המשפטים, המאפשרים להם לפעול כסוכנים/מתווכים במכירה או בהשכרה של קרקעות, בתי יד שנייה, נכסים לפני הקמה, נכסים מסחריים ובתי יוקרה ברחבי מדינת ישראל. הסוכנים שלנו סיימו את כל הקורסים המפורסמים של רי/מקס ישראל כולל ״זינוק לעסקים״, ללמד את אומנות המכירה ואת האתיקה בתחום הנדל"ן, דבר שמעניק לנו יתרון עצום על פני המתחרים שלנו.

רבים מסוכני המכירות ברי/מקס מומנטום הם "עולים" שעלו לישראל ממדינות אחרות בשלבים שונים בחייהם, ונותנים להם הבנה ייחודית של אנשי מקצוע בתחום האתגרים וההנאה לישראל. רוב הסוכנים שלנו מדברים בכמה שפות, כולל אנגלית, צרפתית, ספרדית ועברית, ומצוידים לענות על השאלות הרבות שבטח יעלו לאורך הדרך.

רי/מקס מומנטום היא חלק מרשת ה- RE/MAX העולמית. אנו מתמחים בשכונות המבוקשות ביותר בירושלים ובסביבתה ובמיוחד ברמת גבעת זאב.

התמיכה שלנו חורגת מעבר למכירה או לרכישה של בית, אנו מחויבים לתמוך בלקוחות שלנו לאורך כל התהליך ולהציע סיוע בהשגת משכנתא, רכישת עורך דין, הפניות לאדריכלים או למומחה אחר שייתכן שתידרש לאורך הדרך.